1 квітня жарт гумор

Світовий рейтинг розіграшів

01.04.2020 Від Rest

Музей розіграшів з Сан-Дієго (яких тільки музеїв не буває!) підготував список найсмішніших розіграшів, що мали місце в історії. Всі вони об’єднані тим, що незважаючи на свою абсурдність, стали вудкою, на яку попалися сотні людей.

У 1957 році в телешоу BBC розповіли про те, що завдяки м’якій зимі й ботанічній винахідливості, швейцарські фермери навчилися вирощувати спагетті на деревах. Як відеоряд було продемонстровано кадри, на яких «фермер» збирав багатий урожай. Величезна кількість людей подзвонило в телекомпанію, щоб дізнатися, як можна виростити спагетті у себе.

У 1962 році в Швеції був телеканал, що транслював  “по чорно-білому” (як і усі інші телеканали). В одному з випусків новин з’явився технічний експерт каналу, який заявив, що, завдяки новому винаходу, глядачі зможуть побачити і кольорове зображення. Для цього їм пропонувалося натягнути на екран нейлонові панчохи.

У 1976 році британський астронавт Патрік Мур оголосив, що в цей день можна буде спостерігати унікальне астрономічне явище – Плутон пройде позаду Юпітера, і в зв’язку з цим на Землі перестане діяти гравітація. Мур також розповів слухачам, що, підстрибнувши у цей момент, вони зможуть злетіти.

У 1977 році британська газета The Guardian випустила семисторінковий додаток, приурочений до десятої річниці існування республіки Сан-Серіффе, вигаданої держави в Індійському океані, розташованої на декількох островах, що мають форму крапки з комою. Серія статей описувала географію і культуру двох головних островів.

У 1985 році журнал Sports Illustrated опублікував матеріал про бейсболіста, який навчився  бити м’яч з такою силою, щоб той летів зі швидкістю 270 кілометрів на годину. «Спортсмен» заявляв, що відточував свою майстерність у тибетському монастирі. Радість шанувальників клубу New York Mets, за який нібито повинен був грати цей унікум, була бурхливою, але недовгою.

У 1992 році одна з американських радіостанція заявила, що Річард Ніксон знову балотується в президенти. Його передвиборна кампанія нібито проходила під слоганом «Я нічого поганого не зробив, не зроблю і тепер». Звернення Ніксона до виборців навіть прозвучали в ефірі – правда, а виконанні популярного пародиста.

У 1995 році журнал Discover повідомив, що шановний біолог Ейпріл Паццо (Aprile Pazzo по-італійськи означає «квітневий дурень») відкрив новий вид тварин. Гарячеголовий голий крижаний бурильник нібито мешкав в Антарктиді і плавив лід своєю розпеченою головою, щоб блискавично пересуватися в товщі льоду, полюючи на пінгвінів.

У 1996 році американська мережа ресторанів швидкого харчування Taco Bell оголосила про придбання Дзвону Свободи (Liberty Bell), одного із символів американської незалежності, і перейменування його в Taco Liberty Bell.

Сотні громадян встигли дати волю своєму обуренню перш, ніж Taco Bell повідала про розіграш. Цікаво, що Майк Маккуррі (Mike McCurry), майбутній прес-секретар Білого Дому, якого попросили дати коментарі з цього приводу, заявив, що меморіал Лінкольна (Lincoln Memorial) у Вашингтоні також був проданий і отримає назву Ford Lincoln Mercury Memorial на честь автомобільного гіганта .

У 1998 році видання New Mexicans for Science and Reason опублікувало статтю, в якій стверджувалося, що в штаті Алабама ухвалили змінити число «пі» і вважати його змінну не 3,14, а «біблійне значення» – тобто 3.

У 1998 році інший гігант американського фаст-фуду, Burger King, заявив зі сторінок газети USA Today що починає випуск бургера, спеціально призначеного для лівшів. Всі інгредієнти його були такими ж, як і в оригінального, але тільки були розгорнуті на 180 градусів.