Як московська антиукраїнська пропаганда діє в Польщі

28.04.2017 Від Rest

Головним завданням нео-більшовицької влади РФ є боротьба з українським націоналізмом і націоналістами іншої будь-якої країни. Адже сама ідея націоналізму є загрозою для все ще «імперської» РФії. Подібне діється і в Польщі. Тут московські провокатори посягають саме на українські історичні пам’ятки, аби розпалити ворожнечу між країнами і скористатися з того. Втім, всім очевидно, що вони діють лише на руку РФ.

Неодноразове понівечення українських пам’ятників на польських кладовищах та розібрання на кладовищі села Грушовичі поблизу Перемишля надгробного пам’ятника воякам УПА – ні що інше, як ознака дій відвертих московських агентів, що прикриваються «націоналістичним брендом». Адже вандалізм ані в Україні, ані в Польщі не може і не є справою істинних націоналістів, а лише нео-більшовицьких провокаторів.

Упродовж двох минулих років, відколи розпочалася і триває російсько-українська війна, на півдні Польщі пам’ятники стали плюндрувати з більшою активністю, чому особливо радіють російські ЗМІ. Тому очевидним є замовник цих дій.